Ubytovanie na Štrbskom Plese

Chata neďaleko Štrbského plesa - leto Chata neďaleko Štrbského plesa - leto

Poloha ubytovania

Radi by sme vás privítali a ponúkli vám ubytovanie na chate, nachádzajúcej sa vo Vysokých Tatrách, pod turistickým a lyžiarskym strediskom Štrbské Pleso. Ubytovanie sa nachádza v blízkosti tohto známeho turistického strediska (cca. 18 km), pričom okrem dobrej dostupnosti ponúka možnosť vychutnať si pokoj a krásu tatranskej prírody.
Pre našich hostí ponúkame komfortné a príjemné ubytovanie, z ktorého sa môžete vydať ako lyžovať, tak na turistiku a prechádzky, po ktorých sa môžete vrátiť a dokonale si oddýchnuť v súkromí chaty. Chata sa nachádza asi 100 m od hlavnej cesty smerom na Štrbské Pleso, takže ubytovanie je k dispozícii celý rok - ako v lete, tak aj v zime.

Ubytovanie

Ubytovanie je vhodné pre 6 osôb (k dispozícii je prístelka a detská postieľka). Celá chata je k dispozícii vždy len jednej skupine osôb, takže pokoj a súkromie sú zabezpečené. Pobyty na chate sú možné celoročne, nielen v lete, ale aj v zime. Ubytovanie je vždy možné po 14 hodine, odchod klientov podľa dohody, obyčajne o 10tej hodine. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Spoločenská miestnosť s krbom a TV Spoločenská miestnosť s krbom a TV

Izby a vybavenie chaty

V chate sú k dispozícii nasledujúce priestory. Hlavnou časťou je obývacia izba s krbom a televíziou. Krb slúži na kúrenie celej chaty v zime. Obývacia izba slúži pre oddych a zároveň ako jedáleň. S obývačkou susedí kuchyňa, kde nájdete elektrický sporák, mikrovlnku a potrebné kuchynské vybavenie, potrebné na prípravu jedla a stolovanie.

Spálňa pre 4 osoby

Spálňa pre 4 osoby Spálňa pre 4 osoby

Spálňa pre 3 osoby

Spálňa pre 3 osoby Spálňa pre 3 osoby

Na poschodí sa nachádzajú dve spálne.
V prvej spálni, orientovanej na juh, sú štyri lôžka a jedna prístelka. Z tejto miestnosti je krásny výhľad do okolia cez balkónové okno.
V druhej spálni, orientované na server, sú tri lôžka - jedna manželská a jedna normálna posteľ. Z tejto spálne je výhľad na Kriváň a kopce Vysokých Tatier.

Kúpelňa a toaleta Kuchynka s vybavením

Vonkajšie posedenie

K dispozícii je tiež vonkajšie posedenie, ku ktorému patrí krytý prístrešok pre prípad zlého počasia. Pri ňom je ohnisko, na ktorom si môžete pripraviť nielen guláš, ale aj rôzne špeciality na grile. Našim hosťom je k dispozícii aj kotlík a ražne na prípravu rôznych špecialít, takže si určite nenechajte ujsť príležitosť prichystať na ohni niečo chutné.

Prístrešok pri chate Posedenie s ohniskom a grilom

Cenník

TermínCena za noc
Chata pre 6 osôb85 €
Vianoce (21.12.2022 - 28.12.2022, min. 4 noci)90 €
Silvester / Nový rok (28.12.2022 - 4.1.2023, min. 5 nocí)130 €

Ceny sú uvedené za chatu pre 6 osôb.
Za každú osobu a deň sa platí miestny poplatok cca. 0,40 €/osoba/deň.
Po príjazde vyberá domáci kauciu 70 €, ktorá sa vracia pri odchode hostí, pokiaľ nedošlo k žiadnej škode.
Zálohu za pobyt vraciame, len ak je pobyt zrušený viac ako 30 dní pred príchodom.
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Obsadenosť


Kontakt a rezervácia

Rezerváciu ubytovania urobíte jednoduchým zaslaním formulára alebo pomocou kontaktov uvedených nižšie. Následne vás budeme kontaktovať pre potvrdenie rezervácie a upresnenie detailov.

info@strbskepleso.eu

Rezervácia ubytovania
Od:
Do:
Počet osôb:
Vaše meno:
Email:
Telefón:
Poznámka:
Ďalšie možnosti: Ubytovanie na Podbanskom v chate s krbom pre 7 osôb.